اپل برای مبارزه با ایدز در هر خرید از اپل استور یک دلار اهدا می‌کند


کمپانی اپل برای کمک به مبارزه با ایدز، طی همکاری با سازمان (RED) برای هر خرید از طریق اپل پی، یک دلار کمک نقدی اهدا می‌کند.

اپل امروز اعلام کرد که برای کمک به صندوق جهانی برای مبارزه با ایدز با (RED) همکاری خواهد کرد. برای خرید‌های انتخاب‌شده‌ای که طی هفته‌ی آینده انجام می‌شود، اپل یک دلار به این صندوق پرداخت می کند.

اپل می‌گوید که از ۲۵ نوامبر تا ۲ دسامبر (۴ آذر تا ۱۱ آذر)، برای هر خریدی که از طریق اپل پی در اپل استورهای سایت این شرکت و اپلیکیشن اپل استور در iOS انجام شود، یک دلار اهدا خواهد کرد. این کمک‌های مالی با همکاری (RED) به ‌حساب صندوق جهانی برای مبارزه با ایدز واریز خواهد شد.

اپل در مورد (RED) این‌گونه نظر می‌دهد:
(RED) موسسه ای است که از قدرت مردم برای مبارزه با ایدز استفاده می‌کند. (RED) طی همکاری با بزرگ‌ترین برندهای جهان، آگاهی را افزایش می‌دهد و برای صندوق جهانی، پول تهیه می‌کند. ۱۰۰ درصد این مبلغ به برنامه‌های HIV/AIDS در جنوب صحرای آفریقا اختصاص داده می‌شود.

اپل قبلا نیز چندین بار با (RED) همکاری کرده است. این شرکت عنوان می‌کند که بزرگ‌ترین ‌همکاری را با (PRODUCT(RED داشته و تا سال گذشته بالغ‌بر ۲۰۰ میلیون دلار اهدا کرده است. با کمک اپل در طی جاری، این رقم همچنان افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین باید از فروشگاه‌های اپل انتظار داشته باشیم که لوگوی خود را به‌ افتخار روز جهانی مبارزه به ایدز در تاریخ ۱ دسامبر (۱۰ آذر)، به رنگ قرمز درآورند.

در اخبار مرتبط، براساس گزارشی که سی‌بی‌اس شیکاگو منتشر کرده، در حال حاضر Army Red Kettels کمک مالی از اپل پی دریافت می‌کنند.

منبع : ۹to5mac

شناسنامه مطلب

تاریخ انتشار مطلب

عنوان مطلب

اپل برای مبارزه با ایدز در هر خرید از اپل استور یک دلار اهدا می‌کند

امتیاز مطلب
منبع خبر